This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Follow us on:

Share LEXSHA!

August Horch Akademie GmbH (Vokietija)

Kontaktinis asmuo:

Sandy Steinert

 

El. paštas:

steinert@august-horch-akademie.de

 

 

„August Horch Akademie“ GmbH (AHA) – tai privati bendrovė, teikianti vadovų mokymo paslaugas ir konsultacijas pramonės įmonėms, mokymų organizacijoms ir valstybinėms institucijoms. Bendrovė ne tik teikia mokymo paslaugas, bet ir kuria, koordinuoja bei vertina projektus, dirbdama su daugybe ES ir šalies programų. Bendrovės specialistų dėka daugiau nei 40 projektų (vietos, regiono, Europos ir tarptautiniu mastu) pastaraisiais metais buvo sėkmingai įgyvendinti. Veikdama kaip koordinatorius ir turėdama didžiulę tarptautinių projektų valdymo patirtį, AHA tapo patikimu partneriu daugiau nei 200 bendrovių ir institucijų. AHA yra „Junior Chamber International“ –didžiausios jaunųjų verslininkų asociacijos Vokietijoje – narė. Orientuodamasi daugiausia į mažas ir labai mažas įmones, AHA jau inicijavo kelis mokymosi tinklus.

 

AHA nuolat dalyvauja įvairiuose Mokymosi visą gyvenimą programos finansuojamuose projektuose, skirtuose socialinėms kompetencijoms, el. mokymuisi ir IKT įgūdžiams, aktyviam senėjimui, tyrimais pagrįstam kompetencijų perteikimui (angl. research based competence brokering), savanoriškam darbui, pakartotiniam panaudojimui (angl. recycling) ir pan.

  

 

www.august-horch-akademie.de