This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Follow us on:

Share LEXSHA!

Virtual Campus, Lda (Portugalija)

Kontaktinis asmuo:

Cláudia Azevedo

 

                                      

                                      El. paštas:

                                      claudia_azevedo@virtual-campus.eu

  

Portugalijos Porto mieste įsikūrusi „Virtual Campus“ Lda yra konsultacijų, mokymų ir IKT plėtros privati bendrovė, dirbanti technologijomis grindžiamo mokymosi srityje. Bendrovės tikslas – aktyviai skatinti žinių visuomenės kūrimą, naudojant skaitmenines terpes švietimui ir mokymui.

 

Virtual Campus“ Lda veikla koncentruojama trijose pagrindinėse srityse: elektroninio mokymosi ir elektroninio mokymo, bendravimo ir žaidimų, konsultacijų. Bendrovė pritaiko elektronines platformas pagal individualus naudotojų poreikius, organizuoja elektroninius kursus, projektuoja ir formuoja turinį, kuria multimedijos turinį, apibrėžia mokymosi strategijas ir skatina virtualius praktinius forumus. Be to, bendrovė naudoja švietimui ir mokymui rimtus žaidimus ir virtualias terpes, įskaitant mobiliąsias technologijas. Konsultacijų paslaugos susiję su efektyvesniu biuro valdymu ir išoriniu vertinimu.

Tikslinė auditorija: juridiniai ir fiziniai asmenys – nuo mokyklinio amžiaus vaikų iki senjorų, studentų, profesinio mokymo įstaigų mokinių, mokytojų ir įvairių sričių profesionalų. Bendradarbiaudama su partneriais, bendrovė parengė priemones ir įrankius kalbų mokymuisi, verslininkystei ir naujovėms, sveikatos apsaugai ir gerovei skatinti, taip pat specifinėms pramonės šakoms, pavyzdžiui, avalynės konstravimo, remti.

 

„Virtual Campus“ Lda turi daugiau nei 10 metų patirties ES finansuojamų projektų valdymo srityje, palaiko glaudžius ryšius su universitetais, valstybinėmis institucijomis, įmonių asociacijomis, ne pelno siekiančiomis organizacijomis, veikiančiomis tiek šalies, tiek Europos mastu.

 

  

http://virtual-campus.eu/