This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Follow us on:

Share LEXSHA!

Stichting Business Development Friesland (Nyderlandai)

Kontaktinis asmuo:

Frank Hiddink & Erna van der Werff

 

El. paštas:

f.hiddink@bdfriesland.nl 

e.vanderwerff@bdfriesland.nl

 

„Business Development Friesland“ (BDF) orientuojasi į verslą ir švietimą, tuo tarpu tikslinė auditorija apima: verslą pradedančius studentus, jau įkurtas mažas ir vidutines įmones, profesinio mokymo kolegijas ir taikomųjų mokslų universitetus. BDF veikia šalies ir tarptautiniu mastu. Toliau pateikiami keli pavyzdžiai, padėsiantys susidaryti bendrą įspūdį apie įvairialypę bendrovės veiklą ir tikslinę auditoriją.

 

BDF vadovauja Leuvardeno inkubatoriui – tai vieta, kurioje žmonės gali pradėti verslą įkurdami savo įmonę. BDF globoja, moko ir rengia pradedančiuosius verslininkus.

 

BDF vadovauja Fryzijos plėtros fondui (angl. Fryslân Development Fund, FDF) – tai atnaujinamasis investicinis fondas su valstybinėmis ir privačiomis investicijomis. Be to, veikdama kaip oficialus minios finansavimo platformos (angl. crowdfunding platform) partneris, BDF padeda pradedančiosioms bendrovėms surasti investuotojų.

 

BDF yra kelių Europos projektų vadovaujantysis partneris ir koordinatorius, įskaitant:

  • ENT-TEACH (LdV ToI 2011), projektą, kuris skatina verslininkystės mokymą profesinėse kolegijose ir inkubatoriuose, aprūpindamas mokytojus / instruktorius praktine medžiaga ir priemonėmis, skirtomis lavinti, įkvėpti ir motyvuoti studentus imtis verslininkystės 
  • SUPREME (2012 LDV ToI) projektą, skirtą studentų konsultuojamajam ugdymui (www.supreme-mentoring.eu). BDF parengė vadovą, kaip sudaryti ir įgyvendinti konsultuojamojo ugdymo programą profesinio mokymo įstaigose, bendradarbiaujant su vietinėmis įmonėmis ir aukštosiomis mokyklomis.

 

  

www.bdfriesland.nl