This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Follow us on:

Share LEXSHA!

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas (Lietuva)

Kontaktinis asmuo:

Tomas Sabaliauskas

 

El. paštas:

                                                                              tomsab@ism.lt 

 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas buvo įkurtas 1999 m. Tai pirmoji privati vadybos specialistus rengianti institucija Lietuvoje. Pagrindiniai ISM steigėjai – Norvegijos vadybos institutas BI, vienas didžiausių verslo universitetų Europoje, ir Innovation Norway (Norvegijos pramonės ir regioninės plėtros fondas).

Šiuo metu ISM siūlo gana įvairias programas, įskaitant bakalauro studijas, magistrantūros studijas, doktorantūros studijas ir vadovų studijas.

Kompetencijų ugdymu grindžiamos ISM mokymo programos akcentuoja stažuotes, atvejo ir projekto analize paremtą mokymąsi, kuris suteikia galimybę sėkmingai integruoti žinias ir įgūdžius. ISM yra pirmoji mokymo įstaiga Lietuvoje, pradėjusi taikyti savo veikloje plačiai visame pasaulyje pažangiausių universitetų naudojamas verslo atvejo analizes, ir pirmoji institucija, pristačiusi pirmąsias lietuviško verslo atvejo analizes.

 

Sėkmingai baigus bakalauro studijas, ISM suteikia galimybę gauti dviejų universitetų diplomus, t.y. ISM ir universiteto, su kuriuo ISM yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį – Norvegijos vadybos institutu BI ir INSEEC Bordo universitetu. Studijuojant magistrantūroje, taip pat galima siekti dvigubo diplomo – dvigubo diplomo sutartys sudarytos su INSEEC Paryžiaus universitetu ir Lježo universitetu Belgijoje; bei su Norvegijos vadybos institutu BI dėl dviejų programų – Tarptautinės vadybos ir Vadybos magistro.

ISM yra vienintelis privatus universitetas Lietuvoje, siūlantis doktorantūros studijas vadybos ir administravimo srityse. 2007 m. ISM universiteto doktorantūros programa Lietuvos mokslo tarybos reitinge užėmė pirmą vietą.

 

Aktyvi universiteto narystė daugybėje tarptautinių organizacijų (BMDA, BSRUN, CEEMAN, EFMD, EIASM, ACC, EBEN, NLCC, EAIE) byloja apie svarų ISM indėlį į vadybos specialistų rengimą šalyje.

 

 

www.ism.lt