This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Follow us on:

Share LEXSHA!

SMEBOX (Švedija)

Kontaktinis asmuo:

Kenneth OE Sundin

 

El. paštas:

kenneth.sundin@smebox.com

 

„SMEBOX“ AB buvo įkurta 1999 metais „IT-SMEltery“ produkto pagrindu. Šis produktas padėjo mažoms ir vidutinėms įmonėms (angl. small and medium enterprises, SME) įdiegti IKT kaip strateginį sprendimą savo verslo ir verslo plėtros veikloje.

 

Naudingų įrankių dėžė (angl. toolbox), skirta SME, – taip gimė pavadinimas SMEBOX.

 

Bendrovės tikslas pasiūlyti mažoms ir vidutinėms įmonėms idėją „Įkvėpimas – žinios – plėtra“ buvo aiškus nuo pat pradžių. Tokia vizija atvedė „SMEBOX“ į daugelį veiklos, skirtos mažoms ir vidutinėms įmonėms, sričių ne tik Švedijoje, bet ir kitose šalyse. Švietimas ir mokymas, konsultavimas, ugdomasis vadovavimas (angl. coaching), konsultuojamasis ugdymas (angl. mentoring), projektai, seminarai, kursai pasikeisti patyrimu – vyksta gyvai, bet vis dažniau ir dažniau organizuojami tinkle.

 

Be to, bendrovė surengė akciją „Smebox-day“, skirtą suburti su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis dirbančius projektų vadovus ir suinteresuotus dalyvius iš visos Švedijos.

 

„Smebox“ taip pat rengė panašias konferencijas ir seminarus kitų organizacijų, pavyzdžiui, Švedijos ekonomikos ir regiono augimo agentūros (angl. Swedish Agency for Economic and Regional Growth) bei kitų, vardu.

 

Bendradarbiaujant su Švedijos įmonių savininkų federacija (angl. Swedish Federation of Business Owners), gimė „Verslininkų laivas“, į kurį per penkerius metus kasmetinei kelionei kviečiami dalyviai iš visos Švedijos.

„SmeAcademy“ – tai dar vienas „Smebox-day“ iniciatyvos pavyzdys. „SmeAcademy“ yra tinklas, jungiantis žinias, SKIRTAS mažoms ir vidutinėms įmonėms bei jose dirbantiems verslininkams, ir žinias APIE šias įmones bei jose dirbančius verslininkus. Dalyviai atstovauja įvairioms privačioms ir valstybinėms organizacijoms, veikiančioms daugiausia Švedijoje ir Europoje. Tiesa, kelios įmonės veikia ir už Europos ribų – tai didesnio dėmesio, skiriamo tarptautiniam bendradarbiavimui, rezultatas.

 

„Smebox“ dalyvavo ir dalyvauja keliuose daugiašaliuose projektuose, kurių daugelis yra su ES perspektyva (www.smebox.com).

  

 

www.smebox.com